IFIX-EU145002
- Manufacturer Part Number:
- IFIX-EU145002
- Manufacturer/Brand:
- Pimoroni Ltd
- Part of Description:
- PROBE FLAT POINTED NYLON 5"
- Manufacturer :
- Pimoroni Ltd
- Product Category :
- Excavators, Hooks, Picks, Probes, Tuning Tools
- Features :
- ESD Safe, Notched End
- Length - Overall :
- 5.00" (127.0mm)