JG21-1.5PRO
Manufacturer Part Number:
JG21-1.5PRO
Manufacturer/Brand:
Jensen Global Inc.
Part of Description:
21G 1.5" POLYPROPYLENE TIP ID .0
Manufacturer :
Jensen Global Inc.
Product Category :
Dispensing Equipment - Tips, Nozzles
Color :
Blue
Gauge :
21
Inner Diameter :
0.190" (4.83mm)
Number of Pieces :
500
Outer Diameter :
0.038" (0.97mm)