JG23-0.5TX
Manufacturer Part Number:
JG23-0.5TX
Manufacturer/Brand:
Jensen Global Inc.
Part of Description:
23G 0.5" PTFE TIP ID .026" LIGHT
Manufacturer :
Jensen Global Inc.
Product Category :
Dispensing Equipment - Tips, Nozzles
Color :
Blue
Gauge :
23
Inner Diameter :
0.026" (0.66mm)
Number of Pieces :
50
Outer Diameter :
0.038" (0.97mm)