TOP050S05/200G
- Manufacturer Part Number:
- TOP050S05/200G
- Current Rating (Amps) :
- 3 A
- Length - Overall :
- 1.700" (43.15mm)
- Length - Tip :
- 0.272" (6.90mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 120°C
- Tip Type :
- Spring Tip - Pyramid Head, 0.020" (0.50mm) Dia