TOP100I31/200G
- Manufacturer Part Number:
- TOP100I31/200G
- Part of Description:
- INTERFACE PROBE
- Current Rating (Amps) :
- 3 A
- Length - Overall :
- 1.310" (33.27mm)
- Length - Tip :
- 0.329" (8.35mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 120°C
- Tip Type :
- Spring Tip - Serrated Head, 0.122" (3.10mm) Dia