TOP075W064/280G
- Manufacturer Part Number:
- TOP075W064/280G
- Current Rating (Amps) :
- 3 A
- Length - Overall :
- 1.300" (33.00mm)
- Length - Tip :
- 0.388" (9.85mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 120°C
- Tip Type :
- Spring Tip - Dagger Head, 0.025" (0.64mm) Dia