AI-000503E-120
- Manufacturer Part Number:
- AI-000503E-120
- Manufacturer/Brand:
- Mueller Electric Co
- Part of Description:
- TEST LEAD GATOR TO C CLAMP 120"
- Manufacturer :
- Mueller Electric Co
- Product Category :
- Test Leads - Jumper, Specialty
- 1st Connector :
- Alligator Clip, Uninsulated
- 2nd Connector :
- C Clamp
- Cable Length :
- 120.0" (3048.00mm)