R948161000
- Manufacturer Part Number:
- R948161000
- Part of Description:
- BAN4 BDM/BDM P-CORD 150CM RED
- Cable Length :
- 59.1" (1500.00mm)
- Current Rating (Amps) :
- 5A
- Ratings :
- CAT II 1000V
- Voltage - Rated :
- 750V