PROPOWER-3.3V-KIT
- Manufacturer Part Number:
- PROPOWER-3.3V-KIT
- Part of Description:
- KIT IN-LINE REGULATOR +3.3V
- Current - Output :
- 250mA
- Voltage - Output :
- 3.3VDC
- Voltage - Supply :
- 3.8VDC ~ 6VDC