PROPOWER-2.5V-KIT
- Manufacturer Part Number:
- PROPOWER-2.5V-KIT
- Part of Description:
- KIT IN-LINE REGULATOR +2.5V
- Current - Output :
- 250mA
- Voltage - Output :
- 2.5VDC
- Voltage - Supply :
- 3VDC ~ 6VDC