MPS-3603H
- Manufacturer Part Number:
- MPS-3603H
- Part of Description:
- DC POWER SUPPLY 0-36V 108W
- Current - Output :
- 0 ~ 3A
- Display Type :
- Features :
- Programmable, RS232 Port
- Number of Characters :
- 10
- Power (Watts) :
- 108W
- Size / Dimension :
- 13.976" L x 8.465" W x 3.740" H (355.00mm x 215.00mm x 95.00mm)
- Voltage - Output :
- 0 ~ 36V