MPS-3005D+
- Manufacturer Part Number:
- MPS-3005D+
- Part of Description:
- DC LINEAR POWER SUPPLY 30V/5A 10
- Current - Output :
- 0 ~ 5A
- Number of Characters :
- 6
- Number of Outputs :
- 1
- Power (Watts) :
- 275W
- Size / Dimension :
- 6.299" L x 11.024" W x 5.118" H (160.00mm x 280.00mm x 130.00mm)
- Voltage - Output :
- 0 ~ 30V
- Voltage - Supply :
- 110 ~ 220VAC