SL32-46/UI+LXI
- Manufacturer Part Number:
- SL32-46/UI+LXI
- Current - Output :
- 0 ~ 46A
- Power (Watts) :
- 1500W
- Size / Dimension :
- 24.000" L x 19.000" W x 1.720" H (609.60mm x 482.60mm x 44.50mm)
- Voltage - Output :
- 0 ~ 32VDC
- Voltage - Supply :
- 85 ~ 265VAC