231-72MMX55M
Manufacturer Part Number:
231-72MMX55M
Part of Description:
TAPE MASKING TAN 2.83"X 60YDS
Temperature Range :
300°F (149°C) - 30 minutes
Thickness :
0.0076" (7.6 mils, 0.193mm)
Width :
2.83" (72.00mm)