TE32DS-3.2526
- Manufacturer Part Number:
- TE32DS-3.2526
- Manufacturer/Brand:
- Sierra Electronics
- Part of Description:
- SMD TAPE EXTENDERS 32MM BELTS, D
- Manufacturer :
- Sierra Electronics
- Product Category :
- Tape
- Adhesive :
- Backing, Carrier :
- Color :
- Clear
- Length :
- 1.26" (32.00mm)
- Product Status :
- Active
- Tape Type :
- Splicing
- Temperature Range :
- Thickness :
- Thickness - Adhesive :
- Thickness - Backing, Carrier :
- Usage :
- Width :
- 1.02" (26.00mm)