FPCT12-0267R
- Manufacturer Part Number:
- FPCT12-0267R
- Manufacturer/Brand:
- Sierra Electronics
- Part of Description:
- FLAT PUNCHED CARRIER TAPE 12MM B
- Manufacturer :
- Sierra Electronics
- Product Category :
- Tape
- Adhesive :
- Backing, Carrier :
- Color :
- Black
- Length :
- 600' (182.9m) 200 yds
- Product Status :
- Active
- Tape Type :
- Splicing
- Temperature Range :
- Thickness :
- Thickness - Adhesive :
- Thickness - Backing, Carrier :
- Usage :
- Width :
- 0.47" (12.00mm)