TE24-3.2518
- Manufacturer Part Number:
- TE24-3.2518
- Manufacturer/Brand:
- Sierra Electronics
- Part of Description:
- SMD TAPE EXTENDERS 24MM BELTS, 1
- Manufacturer :
- Sierra Electronics
- Product Category :
- Tape
- Adhesive :
- Backing, Carrier :
- Color :
- Clear
- Length :
- 0.94" (24.00mm)
- Product Status :
- Active
- Tape Type :
- Splicing
- Temperature Range :
- Thickness :
- Thickness - Adhesive :
- Thickness - Backing, Carrier :
- Usage :
- Width :
- 0.71" (18.00mm)