24MS-41097BLUE
- Manufacturer Part Number:
- 24MS-41097BLUE
- Manufacturer/Brand:
- Sierra Electronics
- Part of Description:
- SMD TAPE CONNECTORS 24MM BELTS,
- Manufacturer :
- Sierra Electronics
- Product Category :
- Tape
- Adhesive :
- Backing, Carrier :
- Color :
- Blue
- Length :
- Product Status :
- Active
- Tape Type :
- Splicing
- Temperature Range :
- Thickness :
- Thickness - Adhesive :
- Thickness - Backing, Carrier :
- Usage :
- Width :
- 0.94" (24.00mm)