W48-1-RB-N-BL-B
- Manufacturer Part Number:
- W48-1-RB-N-BL-B
- Manufacturer/Brand:
- Lumex Opto/Components Inc.
- Part of Description:
- PBS 12MM SPST 0.1A 48V MOM PLAST