252A103B40NB
- Manufacturer Part Number:
- 252A103B40NB
- Part of Description:
- JOYSTICK 10K OHM 2 AXIS TH
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 70°C
- Resistance :
- 10 kOhms
- Switch Function :
- 360° Directional, Center Select
- Voltage Rating - AC :
- 50 V
- Voltage Rating - DC :
- 5 V