252A104B60NA
- Manufacturer Part Number:
- 252A104B60NA
- Part of Description:
- JOYSTICK 100K OHM 2 AXIS TH
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 70°C
- Resistance :
- 100 kOhms
- Voltage Rating - AC :
- 50 V
- Voltage Rating - DC :
- 5 V