BDNF12002
Manufacturer Part Number:
BDNF12002
Manufacturer/Brand:
Eaton - Bussmann Electrical Division
Part of Description:
SWITCH DISCONNCT 1200A 600V 2POS
Manufacturer :
Product Category :
Disconnect Switch Components
Current :
1.2kA
Product Status :
Obsolete
Type :
Switch
Voltage :
600V