VLS1P125D2E
- Manufacturer Part Number:
- VLS1P125D2E
- Manufacturer/Brand:
- Schneider Electric
- Part of Description:
- 4TH POLE 125A EARLY MAKE FOR VLS
- Manufacturer :
- Schneider Electric
- Product Category :
- Disconnect Switch Components
- Current :
- 100A
- Product Status :
- Active
- Type :
- Power Pole, Normally Open
- Voltage :
- 690V