DS04-254-2L-10BK
- Manufacturer Part Number:
- DS04-254-2L-10BK
- Current Rating (Amps) :
- 25mA
- Features :
- Height Above Board :
- 0.144" (3.66mm)
- Number of Positions :
- 10
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Pitch :
- 0.100" (2.54mm), Full
- Voltage Rating :
- 24VDC