ASP2ALF3RL24
- Manufacturer Part Number:
- ASP2ALF3RL24
- Manufacturer/Brand:
- Sensata-Airpax
- Part of Description:
- SWITCH UNIT 22MM ILLUM GRN 24V
- Manufacturer :
- Sensata-Airpax
- Product Category :
- Configurable Switch Components - Body
- (Select First, Then Apply Filters) Compatible Series :
- Airpax, 22.5mm Plastic
- Actuator Type :
- Pushbutton, Round
- Illumination :
- Illuminated - Green
- Panel Cutout Dimensions :
- 22.5mm (Round)