1SS02-16.0
Manufacturer Part Number:
1SS02-16.0
Manufacturer/Brand:
MEC Switches
Part of Description:
CAP GREEN 16MM
Manufacturer :
MEC Switches
Product Category :
Accessories - Caps
Color :
Green
For Use With/Related Products :
Multimec® Series
Illumination :
Non-Illuminated
Mounting Type :
Snap Fit
Product Status :
Active
Shape :
Round
Size :
6.50mm Dia x 16.00mm H