800AC1BLKCAP
- Manufacturer Part Number:
- 800AC1BLKCAP
- Manufacturer/Brand:
- E-Switch
- Part of Description:
- CAP PUSHBUTTON ROUND BLACK
- Manufacturer :
- E-Switch
- Product Category :
- Accessories - Caps
- Color :
- Black
- For Use With/Related Products :
- 800A Series
- Illumination :
- Non-Illuminated
- Mounting Type :
- Snap Fit
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Round
- Size :
- 4.00mm Dia x 4.03mm H