4403063885547-WEP-3000-R2
Manufacturer Part Number:
4403063885547-WEP-3000-R2
Part of Description:
4-20MA CURRENT SIGNAL; 1/TWO WIR
Linear Range :
0 ~ 3000.00mm (0 ~ 118.11")
Linearity :
±0.15%
Operating Temperature :
-40°C ~ 80°C
Resistance :
10 kOhms
Resistance Tolerance :
±10%
Voltage - Supply :
24V