4403063885547-WS-1000-A3
Manufacturer Part Number:
4403063885547-WS-1000-A3
Part of Description:
OUTPUT : 4-20MA CURRENT SIGNAL;
Linear Range :
0 ~ 1000.00mm (0 ~ 39.37")
Linearity :
±0.15%
Operating Temperature :
-40°C ~ 80°C
Output :
4mA ~ 20mA
Voltage - Supply :
24V