4403063885547-M-TH-1200-D02-A010
Manufacturer Part Number:
Part of Description:
OUTPUT: 0-10V , 10V-0 , ELECTRIC
Actuator Type :
External Magnet, Not Included
For Measuring :
Linear Range :
0 ~ 1200.00mm (0 ~ 47.24")
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Output :
Analog Voltage
Voltage - Supply :
24V