XUB9APANM12
- Manufacturer Part Number:
- XUB9APANM12
- Part of Description:
- PHOTOELECTRIC SENSORS XU, XUB, P
- Ingress Protection :
- IP65
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 55°C
- Output Configuration :
- PNP-NO
- Response Time :
- 1ms
- Sensing Distance :
- 78.740" (2m)
- Sensing Method :
- Reflective
- Voltage - Supply :
- 12V ~ 24V