XUB4APANM12
- Manufacturer Part Number:
- XUB4APANM12
- Part of Description:
- PHOTOELECTRIC SENSORS XU, XUB, D
- Adjustment Type :
- Adjustable
- Ingress Protection :
- IP65, IP67, IP69K
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 55°C
- Output Configuration :
- PNP-NC/NO
- Response Time :
- 500ms
- Sensing Distance :
- 3.937" (100mm)
- Sensing Method :
- Diffuse
- Voltage - Supply :
- 12V ~ 24V