BF3-5M-0196ZG-100510
- Manufacturer Part Number:
- BF3-5M-0196ZG-100510
- Active Pixel Array :
- 4432H x 4432V
- Frames per Second :
- 19.3
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 45°C
- Pixel Size :
- 3.45µm x 3.45µm
- Voltage - Supply :
- 10V ~ 28V