BF3-5M-0204AG-100510
- Manufacturer Part Number:
- BF3-5M-0204AG-100510
- Active Pixel Array :
- 4512H x 4512V
- Frames per Second :
- 20.9
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 45°C
- Pixel Size :
- 2.74µm x 2.74µm
- Voltage - Supply :
- 10V ~ 28V