BF3-5M-0051ZG-100510
Manufacturer Part Number:
BF3-5M-0051ZG-100510
Active Pixel Array :
2464H x 2056V
Frames per Second :
35
Operating Temperature :
0°C ~ 45°C
Pixel Size :
3.45µm x 3.45µm
Voltage - Supply :
10V ~ 28V