BF3-5M-0024ZG-100510
Manufacturer Part Number:
BF3-5M-0024ZG-100510
Manufacturer/Brand:
Matrix Vision GmbH
Part of Description:
BOARD LEVEL, BF3EMBED INTERFACE
Manufacturer :
Matrix Vision GmbH
Product Category :
Optical Sensors - Image Sensors, Camera
Active Pixel Array :
1936H x 1216V
Frames per Second :
46.9
Operating Temperature :
0°C ~ 45°C
Package / Case :
Module
Pixel Size :
5.86µm x 5.86µm
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
Type :
CMOS
Voltage - Supply :
10V ~ 28V