BF3-5M-0032AC-100510
- Manufacturer Part Number:
- BF3-5M-0032AC-100510
- Active Pixel Array :
- 2064H x 1544V
- Frames per Second :
- 55
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 45°C
- Pixel Size :
- 2.4µm x 2.4µm
- Voltage - Supply :
- 10V ~ 28V