BF3-5M-0032AG-100510
Manufacturer Part Number:
BF3-5M-0032AG-100510
Active Pixel Array :
2064H x 1544V
Frames per Second :
55
Operating Temperature :
0°C ~ 45°C
Pixel Size :
2.4µm x 2.4µm
Voltage - Supply :
10V ~ 28V