BF3-5M-0004FG-1005A0
- Manufacturer Part Number:
- BF3-5M-0004FG-1005A0
- Part of Description:
- INDUSTRIAL USB 3.0 BOARD LEVEL C
- Active Pixel Array :
- 728H x 544V
- Frames per Second :
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 45°C
- Pixel Size :
- 6.9µm x 6.9µm
- Voltage - Supply :
- 10V ~ 28V