BF3-5M-0004FG-100510
- Manufacturer Part Number:
- BF3-5M-0004FG-100510
- Manufacturer/Brand:
- Matrix Vision GmbH
- Part of Description:
- BOARD LEVEL, BF3EMBED INTERFACE
- Manufacturer :
- Matrix Vision GmbH
- Product Category :
- Optical Sensors - Image Sensors, Camera
- Active Pixel Array :
- 728H x 544V
- Frames per Second :
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 45°C
- Package / Case :
- Module
- Pixel Size :
- 6.9µm x 6.9µm
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- Type :
- CMOS
- Voltage - Supply :
- 10V ~ 28V