BF3-5M-0016ZG-100510
- Manufacturer Part Number:
- BF3-5M-0016ZG-100510
- Active Pixel Array :
- 1456H x 1088V
- Frames per Second :
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 45°C
- Pixel Size :
- 3.45µm x 3.45µm
- Voltage - Supply :
- 10V ~ 28V