BF3-3M-0064ZC-100020
- Manufacturer Part Number:
- BF3-3M-0064ZC-100020
- Manufacturer/Brand:
- Matrix Vision GmbH
- Part of Description:
- SINGLE BOARD CAMERA, MANY OPTION
- Manufacturer :
- Matrix Vision GmbH
- Product Category :
- Optical Sensors - Image Sensors, Camera
- Active Pixel Array :
- 3096H x 2080V
- Frames per Second :
- 60
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 45°C
- Package / Case :
- Module
- Pixel Size :
- 2.4µm x 2.4µm
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- Type :
- CMOS
- Voltage - Supply :
- 10V ~ 28V