M9105/M10-01
- Manufacturer Part Number:
- M9105/M10-01
- Manufacturer/Brand:
- Sensata-BEI Sensors
- Part of Description:
- MALE MAGNET SUPPORT 10 MM
- Manufacturer :
- Sensata-BEI Sensors
- Product Category :
- Magnets - Sensor Matched
- For Use With/Related Products :
- ACW and TCW Sensors
- Housing Material :
- Material - Magnet :
- Operating Temperature :
- Package / Case :
- Cylinder
- Product Status :
- Active
- Size :
- 0.472" Dia x 0.98" L (12.0mm x 25.0mm)