MRA120X0075X100
- Manufacturer Part Number:
- MRA120X0075X100
- Part of Description:
- FLEXMAG ADHESIVE .12TX.75"WX100'
- Operating Temperature :
- 71°C
- Size :
- 100.00' L x 0.750" W x 0.125" H (30.48m x 19.05mm x 3.18mm)