MRA030X0075X200
- Manufacturer Part Number:
- MRA030X0075X200
- Part of Description:
- FLEXMAG ADHESIVE .03TX.75"WX200'
- Operating Temperature :
- 71°C
- Size :
- 200.00' L x 0.750" W x 0.031" H (60.96m x 19.05mm x 0.079mm)