MRA120X0075X050
- Manufacturer Part Number:
- MRA120X0075X050
- Part of Description:
- FLEXMAG ADHESIVE .12TX.75"WX50'L
- Operating Temperature :
- 71°C
- Size :
- 50.000' L x 0.750" W x 0.125" H (15.24m x 19.05mm x 3.18mm)