QTS-61120X-E000000
- Manufacturer Part Number:
- QTS-61120X-E000000
- Accuracy :
- ±2.5%
- Current - Supply :
- 25mA
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 50°C
- Output :
- 4mA ~ 20mA
- Oxygen Range :
- 1.01 bar
- Voltage - Supply :
- 12V ~ 36V