AWM92100V
- Manufacturer Part Number:
- AWM92100V
- Manufacturer/Brand:
- Honeywell Sensing and Control EMEA
- Part of Description:
- SENSOR AIRFLOW 200 SCCM
- Manufacturer :
- Product Category :
- Flow Sensors
- Flow Sensor Type :
- Air
- Material - Body :
- Silicon
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 85°C (TA)
- Port Size :
- Male, 0.210" (5.334mm)
- Product Status :
- Active
- Sensing Range :
- ±200sccm
- Switch Function/Rating :
- Voltage - Input :
- 8V ~ 15V