DMA20-AAAAA1
- Manufacturer Part Number:
- DMA20-AAAAA1
- Manufacturer/Brand:
- ACS Control System
- Part of Description:
- ELECTROMAGNETIC FLOW SENSOR MAGS
- Manufacturer :
- ACS Control System
- Product Category :
- Flow Sensors
- Flow Sensor Type :
- Liquid
- Material - Body :
- Stainless Steel
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 60°C (TA)
- Port Size :
- Product Status :
- Active
- Sensing Range :
- 0.75 ~ 50L/min
- Switch Function/Rating :
- 4mA to 20mA, 2V to 10V, Pulse
- Voltage - Input :
- 18V ~ 30V