PLS-081A-6VAI
- Manufacturer Part Number:
- PLS-081A-6VAI
- Part of Description:
- STAINLESS STEEL POWER LEVEL SENS
- Current :
- 50 A
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Output Configuration :
- SPST-NO
- Switch Actuation Level :
- 3.189" (81mm)
- Voltage Rating :
- 200V